ANA SAYFA PROMOSYON HAKKIMIZDA İLETİŞİM E-POSTA
 Baylar Promosyon Üye Girişi
    
 
 Promosyon Kategoriler
  Promosyon Ahşap Kalemler
  Promosyon Aksesuar Ürünler
  Promosyon Anahtarlıklar
  Promosyon Aynalar
  Promosyon Çakılar
  Promosyon Kartvizitlikler
  Promosyon Lüks Masa Setleri
  Promosyon Manikür Setleri
  Promosyon Masaüstü Gereçler
  Promosyon Metal Kalemler
  Promosyon Plastik Kalemler
  Promosyon Sekreter Bloknotlar
  Promosyon Set Kalemler
  Promosyon Teknolojik Ürünler
  Promosyon Termoslar
  Promosyon USB Anahtarlıklar
  Promosyon USB Flash Bellekler
  Promosyon USB Kalemler
  Promosyon Mobil Şarj Aletleri
  Promosyon Pusulalar
  Promosyon Büyüteçler
  Promosyon PVC USB Flaş Bellekler
  Promosyon Fenerler
  Promosyon Resim Çerçeveleri
  Promosyon Hediye Setleri
  Promosyon Yaka Kartları
  Promosyon Plaketler
  Promosyon Defterler
  Promosyon Yapışkan Kağıtlar
 
 Baylar Promosyon Mail Grup
Baylar promosyon mail grubuna üye olarak şirketimiz ve promosyon sektörü hakkındaki gelişmelerden, yeni promosyon ürünlerinde ve fiyatlardan haberdar olabilirsiniz.
E - Posta Adresiniz
 
  Editör Yazıları
 
     MOBİL ŞARJ ALETLERİNDE DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR
 
     Bu yazımda sizlere mobil şarj cihazları ile alakalı bilgilendirme yapmak istiyorum;
- Mobil şarj aletlerinde kullanılan piller evlerde kullandığımız pillere nazaran çok daha yüksek güce sahip oldukları için açılıp kurcalanmaları yanma ve patlama riski taşımaktadır.
- Ürünü kurcalamanın riskli olması bir anlamda sahtekarlar için ideal bir durum olmakta ve istedikleri kapasitede pilleri mobil şarj aletlerinde kullanabilmektedirler.
- Bazı pillerin içerisinde sadece ağır göstermesi için metal parçaları, çimento bile konulabilmekte ve ürün görüntü olarak pil olmaktan öteye geçmemektedir. Az önce bahsettiğim gibi pilleri kurcalama riskli olduğu için de kolay kolay bu oyun anlaşılamaz.
- Bazı ürünlerin kutusunda 200.000 MaH yazabilmektedir. Bu kadar yüksek kapasiteli bir ürünün o kadar ufak bir kutuya sığması zaten imkansız bugünkü teknolojiyle.
- Ürünün üzerinde yazan MaH (Miliamper) sizi asla yanıltmamalıdır. 7000 MaH yazan bir ürün test sonucunda sadece 700 MaH çıkabilmektedir.
- Adetli siparişleriniz öncesinde mutlaka ama mutlaka üründen bir ya da birkaç adet numune alıp 8-10 saat şarj ettikten sonra cep telefonlarınızla test ediniz. 2600 MaH bir mobil şarj ile akıllı telefonları bir defa şarj edebilirsiniz. Eğer telefonu %50 ancak şarjediyorsa bu durumda içindeki pilin gerçek kapasitesi 1200-1400 MaH diye düşünebilirsiniz.
- Ürünlerin içerisinde Samsung pil kullanılması da flaş belleklerdeki Samsung, Hynix marka çip kullanılmasıyla aynı mantıkta çalışmaktadır. İstenilen çok düşük kapasiteli bir pile Samsung yazmak çok zor bir şey değil. Önemli olan üründe kullanılan gerçek kapasitedir. Samsung pil kullanılıyor denilen ürünleri de test etmeden almamalısınız.
- Her üründe olduğu gibi mobil şarj cihazlarında da fiyatın ucuz olması kaliteli olacağı anlamına gelmemektedir. Paketin rengarenk ya da çok güzel olması içerisindeki ürünün de aynı kalitede olacağını garanti etmemekte, paranızın karşılığını almaya lütfen dikkat ediniz.

 
Diğer Haberler
 
1. Powerbank Bilgilendirmesi
2. Mobil Şarj Aletlerinde Dikkat Edilecek Hususlar
3. BayCHIP Mobil Şarj Aletleri
4. 2015 Promosyon Kataloğumuz Çıktı
5. Powerbank Ürünler hakkında
Ana Sayfaya dönmek için tıklayınız.
ISO 9001:2008 kalite belgeli Baylar Promosyon ve Reklamcılık Ltd.Şti. kendi ithalat ve imalatı olan 463  çeşit ürünüyle 1944'ten beri promosyon sektöründe hizmet vermektedir.
Mail : baylar@baylar.com